Teksta izmērs
Drukāt
 Labdien !
Piedāvāju reģistrētu pārstrādes tehnoloģijas recepti, pagājušo gadsimtu pamestu un aizmirstu produkciju cilvēkiem ar asu, pikantu garšas velmi.
Savas veselības, vietas un finansiālo problēmu dēļ, piedāvāju iegādāties pēc vienošanās, pielikumā ievietotās apliecības īpašnieka tiesības (esmu īpašnieks). Pārstrādes produkcija ir Dārzeņu Pikantā piedeva pārtikas produktiem - Asi, Kraukšķīgo Lauku gurķu ripiņas un to šķidrums. Iespējams ar sīpolu, ķiploku, vārītu biešu,saldo piparu, čili piparu piedevām, dažādu dārzeņu miksējums ar galveno produktu. Galvenā produkta un izejvielas 72.stundu zemsloga aukstā marinēšana, neizmantojot ūdeni, karsēšanu, pasterizēšanu, kā arī bez jeb kādām E vielām, konservantiem. Produkcijai ir 100% izlietojums !
Astoņu gadu periodā nav fiksēta ražošana, tirdzniecība un pielietošana ēdināšanā.
Ja esat nopietns, ar vēlēšanos un iespējām - rakstiet : ilmars.grauds@inbox.lv  zvaniet: +371 29929454 vai arī skayp : ilmars.grauds, vai arī pa WhatsApp video zvanu.
Visi precizējumi un iespējamie iznākumi, darbība, pielietošana, pārstrādes īpatnības, izejvielas un iespējamās atbildes uz jūsu jautājumiem sazinoties!

Ar cieņu, Ilmārs Grauds
Cits
Lielisks

Kontaktinformācija

Ilmārs Grauds
37129929454
LV2123
Ķekavas pagasts
Epasts: ilmars.grauds@inbox.lv
PiedāvājumsPiedāvājumsPiedāvājums

Meklēt sludinājumuJaunākie sludinājumi